نتایج جستجو برای عبارت :

بهترین روانشناس کودک در تهران

قانون ارتعاش چیست؟ | ارتعاش در قانون جذب | قانون ارتعاش | ارتعاش  | بالا بردن ارتعاش | ارتعاش فکری چیست؟

بهترین روانشناس کودک ارومیه | بهترین روانشناس کودک سنندج | بهترین روانشناس کودک کرمانشاه | بهترین روانشناس کودک ایلام | بهترین روانشناس کودک اهواز | بهترین روانشناس کودک خرم آباد
بهترین روانشناس کودک اصفهان | بهترین روانشناس کودک یزد | بهترین روانشناس کودک سمنان | بهترین روانشناس کودک اراک | بهترین روانشناس کودک همدان | بهترین روانشناس

بهترین روانشناس کودک ارومیه | بهترین روانشناس کودک سنندج | بهترین روانشناس کودک کرمانشاه | بهترین روانشناس کودک ایلام | بهترین روانشناس کودک اهواز | بهترین روانشناس کودک خرم آباد
بهترین روانشناس کودک اصفهان | بهترین روانشناس کودک یزد | بهترین روانشناس کودک سمنان | بهترین روانشناس کودک اراک | بهترین روانشناس کودک همدان | بهترین روانشناس کودک زنجان
 بهترین روانشناس کودک تبریز | بهترین روانشناس کودک تهران | بهترین روانشناس کودک شیراز | بهتر
 مرکز مشاوره بنیان آرامش
ارائه خدمات روانشناسی در قالب:بهترین روانشناس کودک در تهران
     مشاوره شغلی و تحصیلی، مشاوره پیش از ازدواج
     درمان های فردی و گروهی، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات وسواس
     اختلالات کودک و نوجوان، اعتیاد، اختلالات زناشوئی و خیانت، استعدادیابی و استعداد سنجی
ارائه خدمات با بالاترین کیفیت 
با کادری مجرب و حرفه ای
شماره تماس : 0215596483302155936137
دکتر روانشناس کودک بیش فعال
وقتی فهمید فرزند شما دارای ADHD است ، می توانید به دکتر روانشناس کودک بیش فعال در تهران مراجعه کنید که می توانند وی را به درستی درمان کنند. هرکدام نقش متفاوتی دارند که به فرزند شما کمک می کند تا رفتار خود را در مدرسه و خانه بهبود بخشد.جهت اطلاع بیشتر از دکتر روانشناس کودک بیش فعال در تهران با ما تماس بگیرید.
دکتر روانشناس کودک بیش فعال در تهران
دکتر روانشناس کودک بیش فعال در تهران همان پزشکی که از سلامت کلی فرزند شما
دکتر روانشناس خوب در تهران
برای پیدا کردن بهترین دکتر روانشناس خوب در تهران باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید می توانید در گوگل جستجو کنید یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از بهترین دکتر روانشناس خوب در تهران با کلینیک صدر تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

بهترین دکتر روانشناس خوب در تهران
بهترین دکتر روانشناس خوب در تهران متخصصانی هستند که در زمینه روانشناسی کودک فعالیت می کنند و در زمینه های مختلفی از جمله مشاور تحصیلی
 مرکز مشاوره بنیان آرامش
ارائه خدمات روانشناسی در قالب:بهترین روانشناس کودک در تهران
     مشاوره شغلی و تحصیلی، مشاوره پیش از ازدواج
     درمان های فردی و گروهی، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات وسواس
     اختلالات کودک و نوجوان، اعتیاد، اختلالات زناشوئی و خیانت، استعدادیابی و استعداد سنجی
ارائه خدمات با بالاترین کیفیت 
با کادری مجرب و حرفه ای
شماره تماس : 0215596483302155936137
دکتر روانشناس کودک
روانشناسی کودک یک شاخه تخصصی از روانشناسی است که ترکیبی از کاربرد روان درمانی سنتی با پیش زمینه در رشد کودک است. روانشناسان کودک و نوجوان ممکن است در بیمارستان ها ، مدارس ، آژانس های دولتی مشغول به کار شوند و یا کارهای خصوصی داشته باشنددر این مقاله می خواهیم وظیفه دکتر روانشناس کودک را مورد بررسی قرار دهیم.
وظیفه دکتر روانشناس کودک

وظیفه دکتر روانشناس کودک بطور گسترده به چهار دسته تقسیم می شود که شامل ارزیابی و مداخله
در مقابل کودک بهانه گیر چه رفتاری باید از خود نشان دهیم؟ این سوالی است که بسیاری از والدین در جلسات مشاوره خانواده آن را مطرح می کنند. آن ها می گویند کودک دلبندی که ماه‌ها و شاید سال‌ها منتظر تولدش بوده‌ایم، امروز جانمان را به لبمان رسانده! خنده از روی لب‌هایش رفته، مدام یا در حال جیغ کشیدن و گریه کردن و یا قهر کردن و حرف نزدن است. اما به راستی چرا کودک دچار چنین بهانه ‌گیری می‌شود؟ مشاوره روانشناسی از ابعاد مختلفی به این سؤالات پرداخته
روانشناس کودک در کرج
مشکلات روحی و روانی یک کودک و نوجوان می تواند دغدغه های والدین را افزایش دهد. بهبود برخی از این مشکلات عاطفی تنها با مراجعه به یک روانشناس کودک در کرج امکان پذیر است. این مشکلات می تواند شامل پرخاشگری، شب ادراری، بد غذا بودن، کودکان بیش فعال و حتی منزوی بودن کودکان ما باشد.
روانشناس کودک در کرج
بسیاری از مشکلات یک کودک و نوجوان اگر در همان سن درمان نشود می تواند بسیار منفی در آینده وی و زندگی اجتماعی بگذارد. برای این که بت
دکتر روانشناس کودک
بهترین دکتر روانشناس کودک فردی است که بتواند در حوزه کودک تمامی موارد لازم جهت یک ارتباط خوب با کودکان را بداند و راه حل های بسیار کاربردی را به کار ببرد . بهترین دکتر روانشناس کودک را میتوانید از طریق جستجو در اینترنت پیدا کنید.
بهترین دکتر روانشناس کودک
روان‌شناسی کودک شاخه‌ای از روان‌شناسی رشد است بهترین دکتر روانشناس کودک صدر کلینیک باید بر رشد اجتماعی، ذهنی و عاطفی کودکان تمرکز داشته باشد. 
در حالی که روان‌شناسی
دکتر رواشناس کودک
بهترین دکتر روانشناس کودک فردی است که بتواند در حوزه کودک تمامی موارد لازم جهت یک ارتباط خوب با کودکان را بداند و راه حل های بسیار کاربردی را به کار ببرد . بهترین دکتر روانشناس کودک را میتوانید از طریق جستجو در اینترنت پیدا کنید.
بهترین دکتر روانشناس کودک
روان‌شناسی کودک شاخه‌ای از روان‌شناسی رشد است بهترین دکتر روانشناس کودک صدر کلینیک باید بر رشد اجتماعی، ذهنی و عاطفی کودکان تمرکز داشته باشد. 
در حالی که روان‌شناسی
سلام وقت بخیر
دوستان ممنون میشم اگر روانشناس و روانکاو مجربی در تهران میشناسین معرفی کنین، حال روحیِ خوبی ندارم اصلا، و در مورد آینده به شدت سردرگمم، تنها امیدم به زندگی اینه که یه روانشناس بتونه بهم کمک کنه و یه جورایی منو از این وضعیت نجات بده!
نمیدونم به چه کسی اعتماد کنم که کارش واقعا خوب باشه ...، اگر روانشناسی میشناسین که خودتون واقعا نتیجه گرفتین و تجربه ای دارین ممنون میشم در اختیارم بذارین ....
دوستان اگه خودتون پیش اون شخص رفتین" نه
  شش نشانه که به روانشناس نیاز دارید.
همه ما در طول زندگی دوره‌هایی از  غم، استرس، اضطراب یا افسردگی را تجربه کرده‌ایم ، اما معمولا عمر این نوع احساسات کوتاهست، و نیازی به مراجعه به مشاور یا روانشناس نیست. اما گاهی
ادامه مطلب
روانشناس کیست و چه وظایفی دارد؟ شاید این سوال هم برای شما پیش آمده باشد و با تعریف روانشناس آشنایی نداشته باشید. اما یادتان باشد اگر خوب بدانید روانشناس خوب کیست و چه کارهایی انجام میدهد دیدتان به موضوعات مربوط به روانشناسی تغییر خواهد کرد. خب در این پست سایت روانشناسی روان خند به بررسی تعریف روانشناس می پردازیم.
منبع مقاله : روانشناس کیست روان خند
ادامه مطلب
روانشناس کرج
خلاصه مقاله:
شاید این کمی شما را شوکه کرده باشد. آخر چطور می شود که روانشناس کرج بهتر از یک روانشناس در تهران باشد؟ باید دید که با چه معیار و شاخصه ای این چنین حرفی زده ایم.
در حالت کلی نه فقط روانشناس کرج بلکه در هر شهری ممکن است خوب باشد. اما چرا به طور اختصاصی سراغ روانشناس کرج رفته ایم؟ این پرسش ها شالوده اصلی این متن است که سعی می کنیم در این مقاله به آن بپردازیم.
روانشناس کرج، بهتر از روانشناس تهران
شاید این کمی شما را شوکه کرد
روانشناس کودک در کرج
خلاص متن:
کودکان موجوداتی معصوم هستند که در عین حال در مواجهه با مشکلات به شدت آسیب پذیر هستند. این خانواده هستند که هم می توانند مانع رخ دادن مشکلات برای کودکان شوند و هم به بهترین وجه در پی درمان برآیند.
خانواده ای که ماجرایشان را برای من تعریف کرده اند، درسال گذشته به یک روانشناس کودک در کرج مراجعه کرده بودند، اتفاق خوشایندی که آنها را هیجان زده کرده بود.
روانشناس کودک درکرج
امیرعلی ساکن کرج، به شدت از تنهایی می ترسی

شش نشانه که به روانشناس نیاز دارید.
همه ما در طول زندگی دوره‌هایی از  غم، استرس، اضطراب یا افسردگی را تجربه کرده‌ایم ، اما معمولا عمر این نوع احساسات کوتاهست، و نیازی به مراجعه به مشاور یا روانشناس نیست. اما گاهی
ادامه مطلب
مرد ؛ خسته و غمگین به مطب مشاوره روانشناس رفت .
روانشناس پرسید : مشکلت چیست ؟ مرد گفت : مدتی ست خیلی افسرده وغمگینم .
روانشناس گفت : به تازگی سیرکی به میدان شهرآمده ؛ دلقکی آنجا هست که تو را
آنقدر می خنداند که همه غم هایت را فراموش میکنی ؛ به آنجا برو .
مرد گفت : من همان دلقکم ...!!!
کمال پرهون روانشناس و مشاور درباره دروغ گویی کودکان و علت آن اظهار کرد: دروغ گویی دربین کودکان خردسال نیز تا حدودی شایع است و کودکان معمولاً در سن پیش دبستانی، بین دو تا چهار سال، دروغ گفتن را شروع می‌کنند.
این روانشناس بیان کرد: دروغ گفتن در کودکان خردسال به ندرت باعث نگرانی می‌شود، در حقیقت دروغ گفتن برای کودکان خردسال چیزی غیر عادی نیست و شواهد پژوهشی نشان داده است که این رفتار‌ها در واقع یک نقطه عطف مهم تحولی نیز محسوب می‌شود.
او ادامه
یک روانشناس درباره آسیب‌های بی توجهی والدین به کودکان توضیحاتی داد.

سمانه بهزادپور روانشناس و مشاور درباره آسیب‌های بی‌توجهی والدین به کودکان، اظهار کرد: پدر و مادرها از روی عمد نسبت به فرزندانشان بی تفاوت نیستند و معمولا این کار غیرعمد توسط آن‌ها صورت می‌گیرد.
این روانشناس با بیان اینکه وقتی که کودک نیاز دارد والدینش برای او وقت بگذارند، آن‌ها این کار را انجام نمی‌دهند و  سرگرم کارهای دیگری می‌شوند، بیان کرد: در چنین موقعیت‌های
چگونه کودکمان را مستقل بار بیاوریم؟
استقلال کودک به معنای عدم حمایت والدین نیست. استقلال کودک به این معنا نیست که کودکی ۳ ساله به تنهایی اتاق خود را مرتب کند،نظافت خود را به نحو احسن انجام دهد
 و در مواجهه با مشکلات هیچ کمکی از والدین دریافت نکند. نباید با توجه به سن کودک انتظارات معقولی را معین کنید که کودک با شکست های مکرر مواجه نشود.
یک روانشناس گفت: علاقه مندی والدین به «تربیت کودکان مستقل» همزمان با بزرگتر شدن کودک، این موضوع را به یکی ا
اهمیت به روح و روان افراد یکی از مهم ترین بحث هایی است که همیشه توسط خود افراد نادیده گرفته میشود. روانشناس شخصی نیست که انسان ها از آن بیم داشته باشند. برخی از مردم هستند که روانپزشک را با روانشناس یا مشاور اشتباه میگیرند. این اشخاص کاملا باهم متفاوت هستند. اگر تمایل دارید بیشتر در این باب بدانید با ادامه این مقاله از وبسایت کلینیک اعصاب و روان هیربد همراه باشید.
اما قبل از این که این بحث آغاز شود برای آشنایی شما با ما به معرفی تیم خودمان م
در این مقاله قصد دارم برای شما یکی از بهترین آتلیه های عکاسی در سطح تهران را معرفی کنم. این آتلیه در قسمت شمالی تهران واقع شده که در زمینه عکاسی کودک در آتلیه کودک - عکاسی از نوزاد در آتلیه نوزاد - عکاسی بارداری در آتلیه بارداری فعالیت می کند.آتلیه عکاسی در تمام ایام سال آماده خدمت رسانی به شما می باشد.
آیا سن تربیت کودک مربوط به دوره  خاصی است؟ همه پدر و مادرها می خواهند کودک خود را به بهترین شکل تربیت کنند و از همان اولین روزهای زندگی کودک به دنبال بهترین نحوه برخورد با کودک و پرورش او هستند. اما خیلی از والدین به درستی نمی‌دانند در چه سنی چه رفتاری با کودک مناسب‌تر است. آگاهی از سن مناسب برای تربیت کودک و چگونگی آن والدین مانند راهنمایی همیشگی برای پیشبرد رفتاری متناسب با درک کودک ارائه می دهد. 

ادامه مطلب
روانشناس کودک در کرج
خلاصه متن:
وای از دست این بچه! سرسام گرفتم! ... این صحبت ها نشانه‌ی آن است که یک مادر چگونه در رابطه‌اش با فرزند خود دچار چالش شده‌است. ادامه‌ی این رابطه‌ی تلخ می‌تواند حتی تهدیدی برای سلامتی مادر باشد، بدیهی است تربیت فرزند نیز در این شرایط دچار اخلال می‌شود. مادری که بی‌صبرانه به دنبال یک روانشناس کودک در کرج می‌گشت، از جمله مادرانی است که آگاهانه راه چاره را یافته است.

به دنبال روانشناس کودک در کرج!
فرزندان بزرگ
کوبیدن سر به زمین در کودکان به چه علتی می‌تواند باشد؟ بسیاری از والدین با این چالش مواجه می‌شوند که کودک مدام سرش را به زمین می‌کوبد. کوبیدن سر به زمین در بیشتر کودکان و معمولا از شش ماهگی شروع می‌شود و ممکن است در دو سالگی تشدید شود. جای نگرانی وجود ندارد و در بسیاری موارد سرکوبیدن کودکان به زمین کنترل و درمان می‌شود. اما اگر کودک شما به شدت این کار را انجام می‌دهد متخصص روانشناس می‌تواند به شما کمک کند. بسیاری از کودکان بعد از سه سالگی ا
روانشناس کودک: مافیا فن‌بیان کودکان را تقویت می‌کند
تهران- ایرنا- یک روانشناس حوزه کودک و نوجوان معتقد است که بازی مافیا می‌تواند آثار مثبت و منفی بر فرزندان ما داشته باشد، اما وظیفه ماست که فرزندان خود را با خوب و بد روزگار آشنا کرده و راه درست را به آن‌ها نشان بدهیم.
نیلوفر تحقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، درباره تاثیر بازی مافیا بر کودکان و نوجوانان، اظهار کرد: در ابتدا ممکن است به نظر بیاید که این بازی به نوعی بدبینی، تردید
سللام خسته نباشید
من ساکن یکی از شهر های حومه تبریزم، و چون به مشکل خوردم (از لحاظ روحی) نیازمند مشاوره هستم ولی شهرمون روانشناس و یا روان پزشک نداره،  میشه چند روانشناس و یا روانپزشک مجرب خانم رو توی تبریز به من معرفی کنید؟
لطفا با آدرس باشه (اگه که ممکنه)، واقعا شدید نیازمندم.
خیلی ممنون
مرتبط با معرفی مشاور و لزوم مشاوره قبل از ازدواج:
معرفی مشاور برای مشاوره عاطفی و بحث ازدواج در تهران
معرفی مشاور برای مشاوره پیش از ازدواج در تهران
معرف
اگر می خواهید برای دریافت خدمات روانشناسی برای فرزندتان به نزد یک روانشناس خوب کودک مراجعه کنید، شاید حساسیت بسیاری داشته باشید. معمولا این موضوع برای والدین از اهمیت بسزایی برخوردار است. به همین خاطر در اینجا تلاش کردیم تا شما را با معیارهای اساسی برای یک روانشناس خوب کودک، آشنا کنیم. شما پیش از انتخاب روانشناس مورد نظر می توانید زمانی را اختصاص داده و ویژگی های گفته شده را بررسی کنید. اما به هر حال یک روانشناس کودک می بایست ویژگی های زیر
روانشناس خوب کیست و روانشناسی چیست؟
روانشناس شخصی است که پس از گذراندن دورهای تخصصی خود در رشته روانشناسی به بررسی دقیق عملکرد رفتار با مغز  و از طرفی دیگر ارتباط بین رفتار و محیط انسان می پردازد.
مشاوره تلفنی سراسر کشورخدمات این مرکز شامل:مشاوره تلفنیمشاوره آنلاینتست آنلاینامکان ادامه مشاوره به صورت حضوریموضوعات درمانیدوره نامزدیخواستگاریدعوای زناشوییمشکلات زناشوییرابطه زناشوییمشاوره طلاقتربیت کودکروانشناسی کودکبرنامه ریزی درسی
روانشناس خوب کیست و روانشناسی چیست؟
روانشناس شخصی است که پس از گذراندن دورهای تخصصی خود در رشته روانشناسی به بررسی دقیق عملکرد رفتار با مغز  و از طرفی دیگر ارتباط بین رفتار و محیط انسان می پردازد.
مشاوره تلفنی سراسر کشورخدمات این مرکز شامل:مشاوره تلفنیمشاوره آنلاینتست آنلاینامکان ادامه مشاوره به صورت حضوریموضوعات درمانیدوره نامزدیخواستگاریدعوای زناشوییمشکلات زناشوییرابطه زناشوییمشاوره طلاقتربیت کودکروانشناسی کودکبرنامه ریزی درسی
بازه زمانی ۶ تا ۱۰ سالگی، دوره ای است که کودک بیشترین تاثیر را از همسالانش می پذیرد و این دورانی است که کودک هنوز به حمایت و راهنمایی های والدینش احتیاج دارد.در این سنین بسیار مهم است که با فرزندتان در ارتباطی امن و صمیمی قرار بگیرید تا بتوانید شما را به عنوان یک منبع حمایت کننده در دنیای ذهنی خود تثبیت کند.مادر یا پدر افسرده نمی تواند نیازهای روانی کودک را برطرف کند و به همین دلیل فرزندان افراد افسرده، دو برابر بیشتر از فرزندان مادران سالم

مرکز مشاوره و روانشناسی آرنیکا دارای بخش های :

1- کودک و نوجوان 
2- بازی درمانی و اتاق کامل کودک 
3- بخش نوروفیدبک - بیوفیدبک - تحریک فراجمجمه ایمغز tdcs
4- زوج درمانی - ازدواج - طلاق
5- مشاوره خانواده و حل تعارضات 
6- روانسنجی و آزمونهای روانشناسی
7- بخش آموزش مجهز به سالن همایش کارگاه های تخصصی و عمومی
8- مشکلات جنسی - سکستراپی
9- روانشناس بالینی - اختلالات یادگیری و سایر اختلالات روانی
10- درمان وسواس - اضطراب و افسردگی
11-روانشناسی لاغری و کاهش ولع
مشاور روانشناس در یزد

مشاور روانشناس در یزد: علم روانشناسی و حوزه های مرتبط آن، هر روز با پیشرفت های متفاوت و موثری روبرو می شوند. روانشناسی در دوره های مختلف به شدت توسعه یافته است. این توسعه و رشد را می‌توان در شیوه های مختلف مشاوره در حوزه های مختلف مشاهده کرد. در گذشته مشاوره تنها به صورت برگزاری جلسات حضوری امکان پذیر بود. اما امروزه از طریق مشاوره تلفنی نیز این امکان وجود دارد که افراد مشکلات خود را بیان کنند و راهکاری مناسب را از مشا
روانشناس خوب در کرج
چطور پیش از آنکه بخواهیم به روانشناسی مراجعه کنیم خصوصیات و مشخصات یک روانشناس خوب در کرج را شناسایی کنیم؟ آیا روش های برای این کار وجود دارد که ما بتوانیم بهترین روانشناس را در کرج انتخاب کنیم و به وسیله ایشان مشکلات و مسائل زندگی خود را حل کنیم؟
انتخاب روانشناس خوب در کرج
همیشه انتخاب یک روانشناس خوب در کرج دغدغه بسیاری از افرادی است که در این شهر زندگی می کنند، چون تعداد مراکز مشاوره روانشناسی در این شهر بسیار زیاد اس
9 نکته ی تربیتی:
1- همیشه به کودک خود سلام کنید و به او احترام بگذارید2- زمانی با کودک بازی کنید که او مشتاق باشد
3- از زورگویی پرهیز کنید4- با کودک رفتار محبت آمیز داشته باشید
5- برای آموختن زندگی به کودک عجله نکنید و اجازه بدهید او از کودکی خود لذت ببرد6- ناکامی کودک را محترم بشمارید و او را از شکست نترسانید
7- کودک را برای خودش و بر اساس توانایی هایش پرورش دهیدو نه برای اینکه تصویری از آرزوهای شما باشند
8- با صبر و سکوت با کودک خود ارتباط برقرار کنی
روانشناس در تهران
مطالعه کردن روانشناس
به مطالعه کردن علاقمند باشد. مطالعه میتواند هم درس و دانشگاه باشد و هم مطالعات و پژوهش های آزاد شخصی. یک روانشناس در تهران خوب باید در مطالعه کردن پیگیر باشد. همانطور که تکنولوژی ها در طول زمان در حال پیشرفت هستند علمم روانشناسی هم پیشرفت هایی دارد. باید از این پیشرفت ها اطلاع داشته باشد تا بتواند با بهترین روش ها مراجعه کنندگان خود را درمان کند.مهارت های ارتباطی خود را تقویت نماید. هر چقدر که یک روانشن
جوابم برای نتایجی که دیشب به دستم رسید اینه :خوب بود ولی عالی نبود .... اولش عصبی شدم....
عصبی بخاطر اینکه شاید نتونم بالینی کودک بخونم .... بعدش ناراحت شدم ....
واقعیت اینه بالینی مطمئنم روزانه یا نوبت دوم  قبول میشم....
ولی بالینی کودک مرا آرزوست ،البته شاید خدا بزنه پس کله ی یکی از دوستان بجای بهشتی  بزنه تبریز، حالا میگین چرا خودم نمیرم تبریز؟باید بگم که پدر عزیز بنده بجز تهران جای دیگه نمیزاره برم یا تهران یا آزاد همین جا.......بخدا من به پردیس خود
اختلال بیش فعالی یا ADHD که حدود ۸ تا ۱۰ درصد کودکان به آن مبتلا هستند و در پسران شایع‌تر از دختران است. این اختلال باعث بی توجهی و عدم تمرکز در کودک می‌شود. ویژگی‌ها و علائم بیش فعالی از همان دوران ابتدایی کودکی و قبل از ورود به مدرسه آشکار می‌شوند. این کودکان با شیطنت‌های افراطی والدین خود را خسته و کلافه می‌کنند. اما شما می‌توانید با ارتباط موثر و رفتار صحیح بیش فعالی کودک خود را کنترل کنید. همچنین مراجعه به روانشناس کودک و استفاده از راه
خبر جدید و بد اینکه سه تا عطر فروشی رفته ام. نتیجه ان شد که عطر من اصلا very sexy نبوده! ساختنی بوده و احتمالا ترکیب سه عطر دیگر!! حاجی برگام! عطر خوشبوی عزیزم! از کجا پیدات کنم حالا؟
پ.ن۱:بالاخره شلوار مشکی خریدم. 
پ.ن۲:نیمی از وسایلم را به اتاق جدید انتقال دادم. باشد که رستگار. 
پ.ن۳:از مرکز مشاوره دانشگاه تماس گرفتند. طی طرحی که دارند دوباره همه دانشجویان را ویزیت میکنند (البته به من اینطور گفته شده) فردا ساعت سه و نیم باید بروم برای مشاوره. برعک
زمانى که کودک شروع به گفتن "من،من" میکند یعنى خودم میخواهم انجام دهم به این معنیست که کودک در حرکت بسوى استقلال است .
مسلما در ابتدا همه کارها را اشتباه انجام میدهند و برخورد والدین تاثیر تعیین کننده ایى در اعتماد بنفس کودک دارد.
اگر به او بگوییم نکن، بده، بشین، دست نزن تو نمیتونى، به جاى آنکه به او بیاموزیم و مراقبش باشیم کودک به این نتیجه میرسد که من ناتوان و ابله هستم و نمیتوانم.
سندروم کودک تکان خورده یک آسیب مغزی جدی است که به علت تکان دادن شدید نوزاد یا کودک نوپا ایجاد می‌شود. این آسیب سلول‌های مغزی کودک را تخریب می‌کند و مانع از این می‌شود که اکسیژن کافی به آن‌ها برسد. از آنجایی که سندروم کودک تکان خورده ناشی از سوءرفتار است؛ نوعی کودک آزاری نیز محسوب می‌شود که می‌تواند به آسیب دائمی مغز یا مرگ منجر شود. بروز این سندروم از طریق آموزش به والدین و اطرافیان قابل پیشگیری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ت
خلاصه مقاله
شاید شما نیز از جمله کسانی باشید که در حل مسائل روزمره خود دچار مشکل شده باشید و به دنبال یک روانشناس خوب در کرج باشید .اما نتوانید از میان گزینه های بسیار زیادی که وجود دارد یکی را انتخاب کنید.در این شرایط بهترین کار آن است که ویژگی های یک روانشناس خوب را بشناسید و با توجه به آن دست به انتخاب بزنید تا روند درمانی مطلوبی را تجربه کنید.
دلیل اهمیت وجود یک روانشناس خوب در کرج                             
شاید شما نیز از جمله کسانی
از بی تفاوتی بدم میاد اما بدجور بی تفاوت شدم
دوست ندارم این اوضاع رو
راستش نمیدونم چی دوست دارم اما این اون چیزی نیست که من میخواستم 
دلم از اون مسافرتای تنهای تنها میخواد فقط یه مدت اصلا دلم میخواد مثل فیلم cast away یه جای دور افتاده باشم 
فقط یه مدت
اینا نشانه های کودک درون پودر شدست فک کنم
به یه روانشناس ماهر نیاز دارم
 بهداشت را رعایت کنید: قبل از اولین تغذیه، بطری ها را طبق دستور بسته بندی بشویید یا استریل کنید.
شیر را گرم کنید: برای گرم کردن شیر مادر یا شیرخشک از یک بطری گرم یا آب گرم استفاده کنید. (از ماکروفر استفاده نکنید). قبل از تغذیه کودک، کمی از شیر را روی قسمت داخلی مچ دست امتحان کنید.
به علاقه ی کودک خود اهمیت دهید: اگر کودک شما شیر گرم دوست ندارد ، می توانید آن را کمی سرد کنید یا دمای آن را به دمای اتاق برسانید.
کودک را در یک مکان راحت قرار دهید: یک مکا
کودک سالم چه ویژگی‌هایی دارد؟ در جواب این سؤال باید گفت که سلامت فرزند شما تمام ابعاد جسمانی، روانی و اجتماعی او را دربرمی‌گیرد در نتیجه باید از رشد مناسبی برخوردار باشد تا بتواند در همه ابعاد پیشرفت کند. به همین خاطر برای این‌که فرزند سالمی داشته باشید لازم است که به تمامی این ابعاد توجه کنید. در ادامه به توضیحات جامع‌تری در مورد کودک سالم خواهیم پرداخت. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 
برای دریافت مشاوره در زمینه کودک سالم م
رشد کودک: ماه اول تا سوم
در این ماه‌ها رشد قدی و وزنی کودک بسیار
سریع است. روند رشد کودک در این ماه‌ها مشابه رشد سریعی است که طی یک ماه
اول داشته است. در این ماه کودک بین 2.5 الی 3.8 سانت رشد قدی و در حدود
907 گرم رشد وزنی خواهد داشت. این اعداد تنها نشان‌دهنده میانگین مورد
انتظار هستند و امکان آن وجود دارد که روند رشد کودک شما آرام‌تر یا
سریع‌تر باشد و یا در مقطعی رشد او به طور ناگهانی زیاد شود. اگر در سن 6
هفتگی کودک شما بیش‌ازحد بی‌قرار است یا
با توجه به انجمن روانشناسی آمریکا، روانشناسی مطالعه ذهن و رفتار است.
این مطالعه ذهن، نحوه کارکرد آن و نحوه رفتار آن است.
APA اضافه می کند که آن را “پذیرای همه جنبه های تجربه انسان، از توابع از مغز به اقداماتی که ملل، از رشد کودک به سالمندان مراقبت.”
روانشناسان و روانپزشکان برای کمک به افراد مبتلا به بیماری های روانی با یکدیگر همکاری می کنند ، اما آنها کاملا یکسان نیستند.
یک روانشناس از طریق روان درمانی بیمار را درمان می کند و به تغییر علائم ر
با توجه به انجمن روانشناسی آمریکا، روانشناسی مطالعه ذهن و رفتار است.
این مطالعه ذهن، نحوه کارکرد آن و نحوه رفتار آن است.
APA اضافه می کند که آن را “پذیرای همه جنبه های تجربه انسان، از توابع از مغز به اقداماتی که ملل، از رشد کودک به سالمندان مراقبت.”
روانشناسان و روانپزشکان برای کمک به افراد مبتلا به بیماری های روانی با یکدیگر همکاری می کنند ، اما آنها کاملا یکسان نیستند.
یک روانشناس از طریق روان درمانی بیمار را درمان می کند و به تغییر علائم ر
مشاوره کودک و نوجوان به منظور ارتقا سطح تربیتی و آموزشی کودکان و نوجوانان می باشد.
مشاوره کودک شامل روانشناسی، و تربیت کودک و مسائل آموزشی پیش از مدرسه و به هنگام مدرسه بوده است.
این بخش در واقع موضوعات روانشناسی کودک و مشاوره تحصیلی را با هم ادغام کرده و با کمک متخصصین کودک و نوجوان به ارائه راهنمایی پرداخته می شود.
در این بخش شما با “دفاتر برتر کانون مشاوران ایران” در حوزه کودک، نونهال و نوجوان آشنا می شوید.
در ادامه نیز جدیدترین روشهای و
مشاوره کودک و نوجوان به منظور ارتقا سطح تربیتی و آموزشی کودکان و نوجوانان می باشد.
مشاوره کودک شامل روانشناسی، و تربیت کودک و مسائل آموزشی پیش از مدرسه و به هنگام مدرسه بوده است.
این بخش در واقع موضوعات روانشناسی کودک و مشاوره تحصیلی را با هم ادغام کرده و با کمک متخصصین کودک و نوجوان به ارائه راهنمایی پرداخته می شود.
در این بخش شما با “دفاتر برتر کانون مشاوران ایران” در حوزه کودک، نونهال و نوجوان آشنا می شوید.
در ادامه نیز جدیدترین روشهای و
یکی دیگر از عوارض اختلال در خواب کودک، پرخاشگری و خشک کودک است.زمانیکه کودکتان در زمان مناسب نخوابد، در کل روز بی حوصله است و به دلیل اینکه انرژی لازم را برای انجام کارهایش نداردبا کوچکترین چیزی دچار استرس و اضطراب می شود و پرخاشگری می کند.از این رو خواب کودک می تواند روی پرورش کودک تاثیر مثمر ثمری داشته باشد.
با توجه به گرایش و تخصصی که هر روانشناس دارد وظایف مختلفی بر گردن او است. به عنوان مثال یکی از وظایف روانشناس مشاوره رسیدگی به مراجعه‌کنندگان برای حل مشکلات و تصمیم گیری در زمان های پر استرس زندگی آن‌هاست.
همچنین از وظایف روانشناسی بالینی می توان به این مورد اشاره کرد که در صورتی که مورد این در شرایطی مثل نگرانی و اضطراب و افسردگی و سایر بیماری های روانی قرار داشته باشند روانشناسی بالینی آنها کمک میکند.
روانشناسان شغلی باید در شرکتها و ساز
هنگام تشنج کودک چه کارهایی انجام بدهیم؟
پس از ترخیص از بیمارستان اگر دارویی برای کودک‌تان تجویز شده است، به منظور پیشگیری از تکرار تشنج آن را همیشه و به موقع به کودک تان بدهید
هنگامی که کودک دچار تشنج می‌شود، به هیچ وجه استرس نداشته باشید.
آرامش خود را حفظ کرده و کنار کودک خود بمانید.

ادامه مطلب
کودک آزاری جنسی شامل هر نوع استفاده از کودک برای رسیدن به تحریک جنسی است که می‌تواند توسط بزرگسالان و یا کودکان دیگر اتفاق بیافتد. آزار جنسی ممکن است گاه همراه با لمس و یا حتی بدون لمس کردن کودک انجام شود. در واقع این آزار تنها به مجبور کردن کودک برای س.ک.س محدود نمی‌شود. آزار جنسی غیر لمسی رفتارهایی نظیر وادار کردن کودک به نگاه کردن تصاویر مستهجن یا تلاش برای تماشا کردن کودک برهنه را در برمی‌گیرد. با توجه به آثار بسیار گرانباری که آزار جنس
تست جوهر رورشاخ نوعی تست روانشناختی تصویری است که در سال 1921 توسط یک روانشناس سوئیسی به نام هرمان رورشاخ (Hermann Rorschach) ایجاد شد. این تست معمولاً پس از آزمایشMMPI-2  برای ارزیابی شخصیت و عملکرد عاطفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در یک بررسی در سال 2004 بر روی 412 روانشناس بالینی توسط انجمن روانشناسی آمریکا، مشخص شد که 82٪ از آنها گاهی اوقات از تست جوهر رورشاخ استفاده می‌کنند.
رورشاخ در روانشناسی
حضور موسسه کودک ایمن ـ ناجی فردا در هشتمین دورهمی فعالان حوزه کودک و نوجوان
محورهای دورهمی هشتم:
۱. سخنرانی اساتید برجسته کودک و نوجوان
۲. ارائه فعالیت ها و اقدامات تعدادی از فعالان حوزه کودک و نوجوان
۳. رونمایی محصولات تولید شده اعضای دورهمی و کتاب دورهمی
۴. شبکه سازی و هم افزایی میان اعضا
گریه های زیاد کودک در شب چه علتی دارد؟
بخش کودک مجله زیبا - بیدار شدن کودک در خواب علت های مختلفی دارد.در این مطلب می خواهیم درباره علت های بیدار شدن کودک از خواب و گریه های شبانه با شما والدین عزیز صحبت کنیم
به ادامه بروید
ادامه مطلب
به نام آفریدگار رحمان و رحیم
سلام و درودی از اعماق وجود
صاحت فرزند شدن موهبتی ست الهی کهنصیب هر کس نمی شود و اگر نصیب گردید باید مسئول بود و امانت دار .
باید آگاه بود و متخصص . باید اول خود را شناخت و بعد کودک را و وارد دنیای مادر و پدر بودن شد .
با این هدف با شما خواهم بود تا در کنار هم و با همراهی هم ، آرامش و امنیت را به فرزندان مان هدیه کنیم .
دکتر افسانه رحیمی
روانشناس کودک
یکی از دلالیل مراجعه والدین به روانشناس، اختلال یادگیری است که به دلیل شکایت مدرسه درباره اختلال یادگیری به مشاور مراجعه میکند. اختلال یادگیری چیست؟ اختلال یادگیری در ریاضی، دیکته، خواندن،…و شاید هیچکدام و شاید کودک روی نیمکت احساس خوبی نداشته و و نمیتواند درست بنشیند. یکی از موارد دیگر کودکانی که در طیف خاصی هستند؛ مانند بچه های اوتیسم و یا یکی دیگر از موارد مراجعه کودکانی که ضریب هوشی پایین تر از انتظار ما دارند.
همانگونه که والدین برا
قانون جذب چیست؟ | بهترین روانشناس |  فروش موفق | ترفند های بازاریابی عصبی | استفاده از تجسم خلاق | مشاور کسب و کار | مشاور کودک و نوجوان |  درمان استرس و اضطراب | درمان وسواس | درمان افسردگی | افزایش فروش | افزایش فروش محصولات | قدرت باور نکردنی تلقین | قانون جذب ثروت | بازاریابی عصبی چیست؟ | تغییر باورها | قانون درخواست | قانون مدارها | قانون فرکانس |  | مشاور فروش محصولات | جهش کوانتومی | جذب خواسته ها | شکرگزاری | کارآفرینی | فروش موفق | رازه
d
خاک خوردن کودک چه علل و عوارضی دارد؟ کودکان در سنین پایین مواد غیر خوراکی را در دهان خود می‌گذارند. برخی اوقات علاقه به خوردن خاک نیز در کودکان دیده می‌شود. کنجکاوی آن‌ها نسبت به محیطشان باعث انجام چنین اعمالی می‌گردد. اما گاه این رفتار کودکان تنها یک کنجکاوی نبوده و می تواند نشانه‌هایی از اختلال هرزه خواری را به مراقبان گوش زد کند. هرزه خواری پیامدهای ناگواری دارد که سلامت کودک را نیز به خطر می اندازد. در این مقاله درباره علائم، علل و
دیوار های اتاق کودک مهمترین بخش برای استفاده از ایده و خلاقیت برای تزیین اتاق پسر میباشد و تاثیر زیادی در زیبایی اتاق کودک دارد.رنگ آمیزی و نوشتن به خلاقیت کودک میتواند کمک زیادی بکند.قسمتی از دیوار و یا درب  را مانند یک تخته سیاه درست کنید تا کودک شما در آن تخته به هنرنمایی خود برسد (با اختصاص دادن تخته سیاه برای کودک میتوانیم از  استعداد و علایق کودک مطلع شویم )
روانشناس خوب در کرج
خلاصه متن:
واقعیت این است که وقتی به دنبال حل مشکل روحی روانی خود می گردیم؛ بهتر است عجله نکنیم، درست است که تمام روانشناس ها انسان های فرهیخته و دانشمندی هستند، در عین حال تجربه، به روز بودن و صرف وقت کافی برای بیمار از مشخصه ی یک روانشناس خوب است که ارزش جستجو را دارد.
روانشناس خوب در کرج
       قابل تحسین است که با کمی وسواس در جستجوی روانشناس خوب درکرج باشید، بد نیست، قبل از آن تعریفی از روانشناسی داشته باشیم.
روانشنا
از پوشک گرفتن بچه در سه روز

روزه کودک را از پوشک بگیرید + آموزش کامل
از
پوشک گرفتن کودک یکی از مراحل سخت برای مادران است که می توانند با رعایت
نکات ساده و روش صحیح کودک بدون پوشک این کار را به آسانی انجام دهند.

در سه روز کودک خود را از پوشک بگیرید
ادامه مطلب
فرش یکی از مهمترین وسایل اتاق کودک است.فرش اتاق کودک مانند سایر فرش ها نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارد.طرح و رنگ فرش اتاق کودک می تواند فضای اتاق را برای کودک جذاب کند و روی هوش هیجانی کودک تاثیر مثبت بگذارد.از طرفی طرح های امروزی فرش اتاق کودک این قابلیت را دارند که روی خلاقیت کودکان اثرگذار باشند.همانقدر که انتخاب درست فرش اتاق کودک میتواند برای کودک مفید باشد ، انتخاب نادرست می تواند ضررهای روحی و جسمی به کودک برساند.میپرسید چگونه؟فرش ا
تو چند روز گذشته اوضاع زندگی مشترکمون نسبتا آروم و بی دردسر بوده.ناراحتی خاصی بینمون پیش نیومده.گاهی حس میکنم نسبت به همسرم بی حس و بی تفاوت شدم.سعی میکنم توقع و انتظاری ازش نداشته باشم تا خودمم کمتر اذیت بشم.همسرم آدمیه که خیلی کم احساساتشو بروز میده.ابراز علاقه نمیکنه،خیلی کم پیش میاد از چیزی به وجد و هیجان بیاد.
من برعکس،با دیدن کبوتر و گنجشک و گربه های ملوس به شدت به هیجان میام،احساساتمو بروز میدم،خیلی گریه میکنم،باصدای بلند میخندم...
ه
اینبار بخاطر تو پیش روانشناس رفتم. تصمیم بر این شد که به مادرت پیام بدم. تو را به روانشناس برسانم و دیگر نگرانت نباشم. بعد از اینکه به نتیجه رسیدیم که در مورد تو باید چیکار کنم،‌ ازش پرسیدم «می‌دانم که تو مرا نمیشناسی. او را نمیشناسی. اما بر اساس همین حرفهایی که الان زدم، به نظرت... میشه که ما دوباره دوست باشیم؟» گفت :«به نظر میرسه این دوستی خیلی ازت انرژی می‌گرفته. تو وقت و انرژی صرف او می‌کردی ولی او در عوض برای تو کاری نمی‌کرد. نمی‌کنه. همی
گوشه گیری کودک چه علتی دارد؟
بخش کودک- درون گرایی و گوشه گیری برای آینده کودک بسیار مضر است . اگر کودکی برون‌گرا بوده، اما حالا به طور ناگهانی گوشه گیر شده باید علت یابی شود که این مشکل از کجا آغاز شده است
به ادامه بروید
ادامه مطلب
برخوردهای «حالی به حالی» والدین با کودکان آسیب زننده ترین رفتار با کودک است!
در این برخورد والدین هر موقع حال خودشان خوب باشد، با کودک برخورد خوبی داشته و هر زمان حالشان بد است، کودک را تخریب می‌کنند! تا زمانی که والدین با این شیوه "حالی به حالی" با کودک برخورد کنند، کودک در مورد  تصمیم هایش گیج می‌شود و فکر می‌کند مشکل از اوست و این شیوه غلط تربیتی به نسل‌های بعدی نیز تعمیم می‌یابد همانطور که رفتارهای غلط امروز والدین نیز نشان‌دهنده همی
تزئین اتاق کودک ، یکی از دغدغه های والدین هست و معمولا سوالاتی از قبیل “شلف اتاق نوزاد را از کجا بخریم؟”، “مراکز فروش شلف اتاق کودک کجاست؟” مطرح می‌شود.اگر کودک ماجراجو و خلاقی دارید به شما خرید شلف دیواری کودک طرح کشتی را پیشنهاد می کنیم.
ادامه مطلب
مرکز مشاوره کودک در بهزیستی ارومیه

مرکز مشاوره کودک در بهزیستی ارومیه: همه افراد با توجه به دوران کودکی خود، دچار رفتارها و عملکرد های متفاوتی هستند. البته که بیشتر مشکلات و اختلالات رفتاری اشخاص در دوران کودکی و سنین پایین به دلایل مختلف شکل خواهد گرفت. بهترین راهکار این است که در همین سنین پایین و دوران کودکی این اختلالات رفتاری را از طریق روانشناس کودک پیگیری کرده تا آن ها با ریشه یابی مشکل را حل کنند.
وقتی مشکلی را کوچک دیده و نسبت به آ
محموباقر حسنوند روانشناس و مشاور خانواده ، درباره رفتارهای کودکان براساس ترتیب تولد اظهار کرد: رفتار والدین با نخستین فرزند متفاوت است و نگرش ها، انتظارات، مهارت های فرزندپروری و نگرانی های والدین در فرزند اول فرق دارد.
این روانشناس گفت: والدین در به دنیا آمدن فرزند اول تجربه کافی ندارند به همین دلیل پیش از تولد فرزند خود برای تربیت فرزندشان ایده آل فکر می‌کنند در نتیجه سطح انتظارات از کودکشان بالاست.
ادامه مطلب
رشد کودک : 4 تا 7 ماهگی
کودکان در این سن همچنان به رشد سریع ادامه می‌دهند، رشد در اندازه‌ی بدن، مهارت‌های فیزیکی و توانایی ارتباط با جهان پیرامون خود. بسیاری از مهارت‌های جدیدی که می‌آموزند می‌تواند برای خوردن غذاهای سفت‌تر و جامد به کار آن‌ها بیایید. در واقع در این زمان یا طی چند ماه دیگر، کودک شما برای اولین بار می‌تواند طعم غذایی به جز شیر مادر یا شیر خشک را بچشد. البته همچنان اصلی‌ترین غذای کودک، شیر است اما او کم‌کم می‌تواند بسیار
عکس کودک در فضای باز در شیراز و صدرا بدون پرداخت ورودی باغ با تخفیفات عالی به مدت محدود

بخش تخصصی کودک اتلیه کودک سنترال با دکور روز و زیباترین دکوره در محیط آتلیه نیز در خدمت همشهریان عزیز است شماره تماس: 09367621156

زیباترین عکسهای کودک در فضای باز
همانطور که میدانیم یکی از بروزترین متدهای روز جهت عکاسی کودک ، عکاسی در فضای باز میباشد.پس ثبت خاطرات شیرین خود را به ما بسپارید.
اتلیه عکس کودک
بخش تخصصی کودک اتلیه کودک سنترال با دکور روز و زیبا
بغل کردن کودکان از بدو تولد یکی از مهم‌ترین نیازهای عاطفی و روانی کودکان است. در واقع کودک در هنگام تولد وارد دنیای بیگانه‌ای می‌شود و هنگامی که در آغوش مادر قرار می‌گیرد به نوعی امنیت و آرامش به او بازمی‌گردد. در آغوش گرفتن کودک باعث ایجاد پیوند عاطفی عمیق میان مادر و کودک می‌شود که این مسئله از بسیاری استرس‌ها، اضطراب‌ها، رفتارهای نابهنجار و اختلالات روانی در بزرگسالی جلوگیری می‌کند. در نتیجه شناخت فواید و تاثیرات در آغوش گرفتن کو
خلاصه مقاله
یکی از بهترین امکاناتی که این روزها در دنیا وجود دارد این است که کسی به عنوان مشاور و راهنما در کنار آدمی می تواند حضور داشته باشد و او را راهنمایی کند. این راهنما می تواند در دنیایی که پر از خطا و پیچ و خم می باشد کمک بسیار بزرگی است. مشاور روانشناسی در کرج یکی از این انواع راهنما هاست که ویژگی های خاص خودش را دارد.
مشاوره روانشناسی در کرج
یکی از بهترین امکاناتی که این روزها در دنیا وجود دارد این است که کسی به عنوان مشاور و راهنما د
این گروه تهران مخصوص بچه های خوب شهر تهران هست و از همه شما دختر پسرای تهرانی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر تهران گپ و چت داشته باشید.
خوشحال میشیم که اگر یک گروه تهران دارید به لینکدونی تهران بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .
از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ تهران بیان
عکس کودک در فضای باز در شیراز و صدرا بدون پرداخت ورودی باغ با تخفیفات عالی به مدت محدود

بخش تخصصی کودک اتلیه کودک سنترال با دکور روز و زیباترین دکوره در محیط آتلیه نیز در خدمت همشهریان عزیز است شماره تماس: 09367621156..09178095208

زیباترین عکسهای کودک در فضای باز
همانطور که میدانیم یکی از بروزترین متدهای روز جهت عکاسی کودک ، عکاسی در فضای باز میباشد.پس ثبت خاطرات شیرین خود را به ما بسپارید.
اتلیه عکس کودک
بخش تخصصی کودک اتلیه کودک سنترال با دکور روز
تمام والدین دوست دارند فرزند آن‌ها به عنوان یک کودک باهوش و موفق شناخته شود. یک کودک باهوش در مدرسه دانش‌آموزی موفق و در جامعه فردی بدون مشکل خواهد بود. تربیت یک کودک باهوش و موفق، دوران بزرگ‌سالی او را هم به عنوان فردی پیشرو تضمین خواهد کرد. اما چگونه کودک باهوش داشته باشیم؟ تربیت یک کودک باهوش چقدر ساده است؟ پدر و مادر در مسیر تربیت فرزند خود چه موانعی را پیش رو دارند و با چه مشکلاتی مواجه خواهند بود؟ یکی از بزرگ‌ترین سوالات والدین میزا
آلودگی هوا، مدارس و دانشگاه های استان تهران به جز سه شهرستان فیروزکوه، دماوند و پردیس، شنبه نهم آذر 98 شنبه را به تعطیلی کشاند.

بر اساس مصوبه جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران،
پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک نیز فردا تعطیل خواهند بود
طرح زوج و فرد از درب منزل در تهران شنبه اجرا می شود.
بخش تخصصی کودک آتلیه سنترال 
بخش تخصصی کودک آتلیه سنترال در شیراز و صدرا با بروزترین دکورهای کودک در شهر شیراز در خدمت ههمشهریان عزیز است.
خدمات اتلیه مادر و کودک آتلیه عکس و فیلم سنترال در شیراز و صدرا
از خدمات ویژه آتلیه عکس کودک سنترال در شهر صدرا و شیراز آتلیه مادر و کودک است که با ژست های بروز و زیبای بارداری در خدمت همشهریان عزیز میباشیم.

بخش تخص
بازی رفتن به پارک با کودک
آنچه تحقیقات درباره بازی رفتن به پارک با کودک می گوید:
برای کمک به رشد مغزی یک کودک، باید او را در محیط های محرک و غنی از نظر عاطفی و فکری غرق کنید.
این بازی مهارت های زبانی کودک را تکامل می دهد...برای مشاهده ادامه مطلب بر روی لینک زیر کلیک نمایید..
بازی رفتن به پارک با کودک
هرگز کودک را به زور نبوسید یا به زور در آغوش نگیرید. کودکی که به زور بوسیده میشود به مرور یاد می گیرد که در برابر دیگران ناتوان است و مقاومت او سودی ندارد. اگر برای بوسیدنش از او اجازه بگیرید زمانی که فردی میخواهد به زور او را ببوسد یا بدن او را لمس کند کودک مقاومت کرده و قطعا شما را آگاه خواهد کرد.

چرا مشاوره کودک لازم است؟
تجربه های بالینی و آموخته های متعدد،این باور را در من انگیخته است که کودک بدون مساله وجود ندارد.بنابراین یک خانواده خوب باید بتواند به نحوی شایسته مسائل فرزندان خود را حل کند و در مواقع لزوم بتواند از بهترین مشاوره کودک کمک بگیرد.
امروزه نوع تربیت و مدت زمانی که پدران و مادران صرف رسیدگی به مسائل و مشکلات کودکان خود میکنند،اشکارا نسبت به 40 سال قبل فرق کرده است.این روزها کمتر با بچه هایی برخورد میکنیم که به امان خد
چند نکته درباره ی آماده سازی کودک برای شیشه گرفتن:

بهداشت را رعایت کنید: قبل از اولین تغذیه، بطری ها را طبق دستور بسته بندی بشویید یا استریل کنید.
شیر را گرم کنید: برای گرم کردن شیر مادر یا شیرخشک از یک بطری گرم یا آب گرم استفاده کنید. (از ماکروفر استفاده نکنید). قبل از تغذیه کودک، کمی از شیر را روی قسمت داخلی مچ دست امتحان کنید.
به علاقه ی کودک خود اهمیت دهید: اگر کودک شما شیر گرم دوست ندارد ، می توانید آن را کمی سرد کنید یا دمای آن را به دمای ا
چطور به بچه‌ها لباس بپوشانیم؟
پوشاندن لباس کودک برای خیلی از پدر و مادرهای جوان یک چالش است.
آن‌ها هنوز یاد نگرفته‌اند چطور باید لباس بپوشند و اصلا چرا باید قبول کنند لباس تنشان کنیم!
پوشاندن لباس کودک به بچه‌های کوچک فوت و فن‌های خودش را دارد و با رعایت چند نکته ساده می‌شود این کار را سریع‌تر و ساده‌تر انجام داد و وقت خرید لباس کودک بیشتر دقت کرد.
شرایط را هیجان‌انگیز کنید
بچه‌ها عاشق بازی و شادی هستند پس پوشاندن لباس کودک را می‌توان
استفاده از وسایل تزئینی در سقف و دکوراسیون اتاق کودک در عین حال که اتاق کودک باید فانتزی و هیجان انگیز به نظر برسد، ولی پیدا کردن آسایش و آرامش در دکوراسیون اتاق کودک باید حرف اول را بزند.بهتر است از آویزهای زیبا، رنگی و براق که در زمینه رنگ اندکی متضاد با فضای اتاق باشد، استفاده کرد.طرح ماه و ستاره با احساس نگاه به آسمان می تواند خوابی آرام و لذت بخش برای کودک ایجاد کند.
سازمان جهانی بهداشت (WHO): غذای کودک نیازی به طعم شیرین ندارد.اکثر غذاهای آماده کودک با طعم شیرین (مانند شکلات) فرموله شده اند. استفاده از این غذاها در طولانی مدت یک عادت غلط و یک سبک تغذیه ناسالم را برای کودکان به همراه دارد .استفاده از طعم دهنده ها در سنین پایین، با افزایش فشار به کبد، اثرات مخربی بر رشد جسمی و روانی کودکان دارند.تغذیه کودک 
روانشناس در کرج
خلاصه متن:
روانشناسی علم پیچیدگی های روحی و روانی است، وقتی بدانیم چقدر جسم، بله همین جسمی که فضا اشغال کرده، با آن می بینیم، می شنویم، راه می‌رویم، و فکر می‌کنیم، با روح و روان در ارتباط کامل است، روانشناسی جذاب‌تر می‌شود. بر آنیم چند تجربه از یک روانشناس در کرج را برای شما بیان کنیم، بدیهی است نامی از کسی برده نمی‌شود و محرمانگی اشخاص در اولویت است.
 گفتگویی با یک روانشناس در کرج
بهتر است ابتدا علم روانشناسی را تعریف کنی
 یک روانشناس درباره کنترلگری همسران، توضیحاتی داد.
شایسته زنجیران روانشناس و مشاور در گفت‌
درباره کنترلگری همسران، اظهار کرد: اگر نامزد و یا همسر خود را مکررا بصورت محسوس و نامحسوس کنترل می‌کنید و مدام سوالاتی چون: کجا بودی؟ کجارفتی؟ کی کارت تموم میشه؟ کی پیشته؟ چرا اینو پوشیدی؟ چرا خندیدی؟ و... از او می‌پرسید، عمیقا توصیه میکنم دست از این کار بردارید.
ادامه مطلب
چرا باید پرستار کودک داشته باشیم؟
شغل والدین:
شغل والدین یکی از مهم‌ترین عواملی است که احساس نیاز به نگهداری کودک را تشدید می‌کند. در حال حاضر مادران زیادی هستند که پس از زایمان مرخصی کوتاه مدتی دارند و باید به محل کار خود بازگردند این امر موجب می‌شود تا والدین در نگه‌داری کودک با مشکل مواجه شوند. در این راستا بهترین اقدام استخدام پرستار کودک است که قادر است بهترین خدمات را در هنگام عدم حضور والدین به فرزندشان ارائه دهد. پرستار نوزاد بر
شغل والدین:
شغل والدین یکی از مهم‌ترین عواملی است که احساس نیاز به نگهداری کودک را تشدید می‌کند. در حال حاضر مادران زیادی هستند که پس از زایمان مرخصی کوتاه مدتی دارند و باید به محل کار خود بازگردند این امر موجب می‌شود تا والدین در نگه‌داری کودک با مشکل مواجه شوند. در این راستا بهترین اقدام استخدام پرستار کودک است که قادر است بهترین خدمات را در هنگام عدم حضور والدین به فرزندشان ارائه دهد. پرستار نوزاد بر
شغل والدین:
شغل والدین:
شغل والدین:
شغل والدین:
شغل والدین:
شغل والدین:
سوراخ کردن گوش کودک یکی از دغدغه­‌ها و نگرانی­‌هایی است که در خانواده­‌های صاحب فرزند دختر ایجاد می­‌شود. پیداکردن بهترین سن برای انجام این کار و پیشگیری از ایجاد عفونت و هرگونه آسیب در کودک ازجمله این دغدغه‌­ها به‎‌شمار می‌آید. از طرفی برخی افراد استفاده از گوشواره را زینت دختر دانسته و خود را ملزم می‌­دانند حتما در ماه­‌های اول این کار را انجام دهند اما غالبا تمایل دارند که نظر متخصصان را در این مورد بدانند. ما نیز در این مقاله سع
مشاوره خانواده در میانه ، مشاوره ازدواج در میانه ، مشاوره طلاق در میانه ، مشاوره نامزدی و دوران عقد در میانه، مشاوره تلفنی خوب ، روانشناس خوب در میانه ، روانپزشک خوب در میانه ، مشاوره تلفنی رایگان ، روانشناس خوب در میانه کی سراغ داره ؟ ، تلفن روانشناس خوب در میانه ، آدرس روانشناس خوب در میانه ، تلفن مرکز مشاوره خوب در میانه ، آدرس مرکز مشاوره خوب در میانه ، مشاوره قبل از ازدواج و بعد ازدواج در میانه ، مشاوره مشکلات جنسی زناشویی زوجین ، زنان ،
عکاسی کودک حرفه ای 
داشتن عکس های خوب و زیبا از فرزندان آرزوی دیرینه ی هر پدر و مادر است اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که عکاسی کودک کار هر کسی نیست و هر آدمی نمی تواند عکاسی حرفه ای کودک انجام دهد .
لازم است قبل از شروع عکاسی کودک چندین نکته را بدانید 
مهم است وقتی که شما در بهترین آتلیه کودک شرق تهران برای فرزند خود وقت گرفته اید بتوانید عکس های خوبی نیز در آن تایم عکاسی تان بگیرید .
سعی کنید روز و تاریخ عکاسی تان را در آتلیه کودک با دقت
بوی دهان کودک
اگرچه این مسئله زیاد رایج نیست، اما به نظر نمی‌رسد، بوی بد دهان کودک نشانه خوبی باشد
چه عواملی باعث بوی بد دهان کودک می شوند
اگر دهان کودک شما بو می دهد، باید به دنبال علت آن باشید.
دلایل متنوعی برای این مسئله وجود دارد.
در نظر داشته باشید که بوی بد دهان کودک نباید نادیده گرفته شود. چون می تواند نشانه عفونت دهان یا گلو باشد.
ادامه مطلب
این سه نکته رابطه خوشبختی را تعیین می کنندعلم همچنین می تواند عاشقانه باشد. یک روانشناس اکنون سه نکته ابتدایی را عنوان می کند که تصمیم می گیرد رابطه پایدار و خوشحال باشد"شیمی فقط متناسب است". این جمله اغلب در عاشقان شنیده می شود. اما این در واقع به چه معناست: شیمی بین دو نفر؟ علم اکنون خود را به این سؤال اختصاص داده است و سه نکته ابتدایی را ذکر می کند که اطمینان حاصل می کند رابطه بین فردی پایدار و خوشحال است یا خیر. روانشناس و درمانگر زوج پیتر پ
سال اول دانشگاه، یک آزمون سلامتی از دانشجویان می‌گیرند. حتی آزمون سلامتی کارشناسی را هم یادم هست. در خوابگاه کوی علوم پزشکی تهران. یک بخشش برایم جالب بود. بخش تست‌های روانشناسی. بخشی از سؤالاتش مرتبط با خودکشی بود. یادم می‌آید تست‌ها را جوری زدم که حساس نشوند. معمولی پر کردم رفت. در دوران کارشناسی ارشد باز همان آزمون را دادم. اما اینبار در بخش تستهای خودکشی کمی شیطنت کردم!
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها